♥ V&D prijzencircuswishlist, met extra korting
Afgelopen donderdag is bij de V&D de prijzencircus begonnen. De laatste twee jaar koop ik regelmatig artikelen bij de V&D. Zoals kleding, ondergoed en accessoires. Het is echt veel hipper geworden. Daarnaast vind ik hun ontbijtjes tot 11 uur super lekker. Alleen dat is al een reden om de V&D te bezoeken, hihi.
Ik heb per categorie kleding, accessoires & cosmetica en wonen wat leuke dingen op een rij gezet. Ik vind veel te veel dingen leuk :S .
De lange is een jurk van Soho en bedraagt €19, de jurk ernaast is ook van Soho en daar betaal je €29 voor. Beide jurken kan je nu al aan met een blazer of vest en panty’s. Maar ze zijn ook super leuk in de zomer met een slipper en een zonnebril. Ik zie mezelf er al in lopen. De hoge veterschoenen zijn van Young Spirit en zijn ideaal voor deze temperaturen. Ook zijn ze leuk te combineren met een jurk of skinny jeans. Je kan er in ieder geval alle kanten mee op. De schoenen bedragen €59. Ik vind panty’s met een motief erg leuk, ze maken je outfit net iets spannender. Ik combineer het dan wel het liefst met een rustige jurk en een mooie ketting. De panty’s zijn van het eigen merk van de V&D en kosten vijf euro.
Sjaals je kan er niet genoeg hebben, vind ik. De sjaal lijkt me erg fijn voor het voorjaar. Lekker fris van kleur en niet te dik. Deze sjaal kost €9. Rituals doet ook mee met de Prijzencircus, hoe fijn is dat. Ik vind ze normaal te duur, maar als ze in de aanbieding zijn sla ik altijd in hihi. De bodyscrub van de Hammamlijn vind ik echt een genot om te gebruiken. Ik draag altijd kleine oorbellen, omdat grote mij niet staan. Ik heb daar te grote oren voor, maar deze oorbellen kan ik denk ik goed hebben. Ik vind de kleur, rosé goud, erg mooi. De Zinzi Creolen kosten €39. De ketting van Revival bedraagt €17,47 ik vind de aardse/ etnische stijl van de ketting erg leuk en het is heel hip. De pilotenbril is van Liv Collection is nu nog maar acht euro. Aangezien ik mijn zonnebrillen altijd ergens neerleg vind ik het zonde om een dure merkbril te kopen.
Wat ik ook een super goede deal vind van de Ici Paris XL vestigingen in de V&D’s is deze Clinique aanbieding. Verschillende skinare set zijn nu te koop voor tien euro in plaats van €40.41. Misschien slaat de coupon Mandy in mij door, door dit soort kortingen, maar dit is toch een top actie? Ik vind de producten van Clinique erg fijn, vooral omdat ze geschikt zijn voor de gevoelige huid.
Mijn vriend heeft al een wereldbol, maar ik vind deze toch wel heel erg mooi! Hij is nu nog maar negen euro. De turquoise vaas vind ik heel erg mooi. Hij is €19, maar hij schijnt overal snel uitverkocht te zijn. Dus als je het wil hebben, ga snel kijken! De bijzettafel is van een nieuw merk in de V&D, namelijk Leitmovit. Voor €19 kan je het zowel online als in de winkel kopen. Hij is trouwens goed afgeprijsd, hij is nu €20 goedkoper dan normaal. In het wit vind ik het trouwens ook erg mooi. De gehaakt poefen vind ik heel leuk, het ziet er zo gezellig uit. De grijze poef bedraagt €59 en de witte poef €39.
Al deze artikelen kan je natuurlijk in de winkel shoppen, maar je kan ook alles gemakkelijk online bestellen. En bovenop de V&D prijzencircus korting kan je extra korting krijgen. Er staat namelijk vanaf vandaag op http://www.kortingscode.nl/vd een kortingscode waarmee je bestelling gratis thuis kan laten bezorgen. Makkelijker en goedkoper kan het haast niet.
♥ Ga jij iets bestellen/ kopen bij de V&D prijzencircus?
Advertorial
Ik ben ook gek op de prijzencircus van de V&D, maar ik sla dit jaar over. Ik heb al genoeg gekocht vind ik ;). Wat een mega aanbieding van Clinique! Ik heb die producten ook een paar jaar gebruikt, maar vanwege de hoge prijs ben ik toch overgestapt op een ander merk. Voor die aanbiedingsprijs is het wel weer leuk om te doen, want het is wel heel fijn voor je huidje!
Ik koop meestal een aantal pakketten van Clinique, het is zo zuinig in gebruik dat ik er dan bijna wel een jaar mee kan doen. En dan zijn er weer nieuwe producten in de aanbieding 😀 . Maar ik ben stiekem ook een beetje verkocht aan de TBS huidverzorging. Wat gebruik jij nu?
Wat een leuke wishlist! Die poef is ook helemaal niet zo duur.. Daar moet ik er ook nog steeds eentje van aanschaffen.
Ik vond het nu ook erg meevallen, ga jij het bestellen?
Die lange jurk is echt mooi!
Ik was zaterdag in de winkel, maar ik kon het helaas niet vinden. Ik ben wel benieuwd hoe hij er in het echt uit ziet.
Wauw die wereldbol is echt mn favoriet!
Misschien dat ik hem wel ga halen.
Liefs x
Hij is mooi he! Met de code kan je het ook gratis laten bezorgen. Alhoewel het ook wel een goed excuus is om de stad in te gaan :p
Heb al een hoop leuke dingen gezien op de site! Denk dat ik sowieso nog wel wat van Rituals ga aanschaffen. Ik vind je blog echt heel leuk, je lay-out is zo mooi! Ik volg je op Bloglovin.
Dankjewel voor je lieve woorden! Leuk dat je me ook op Bloglovin volgt.
Die vaas zag ik net ook bij de AH voor een tientje. Misschien een goeie tip als je hem nog wilt? En die wereldbol in die kleur is top!
Bedankt voor de tip! Ik heb hem hier nog niet gezien, misschien bij een Xl Ah kijken.