♥ Love, Peach & Harmony winactie
Ik vertelde je al dat ik heel erg slecht ben met data in mijn Very Inspirings Blogger Award blog. Zo ben ik bijvoorbeeld begin van de maand helemaal vergeten dat ik alweer een half jaar blog. Misschien moet ik een alarm in mijn telefoon instellen voor het één jarige bestaan van mijn blog, anders vergeet ik dat ook gewoon. Ik vind het bloggen veel leuker dan ik had verwacht, ik had eigenlijk niet echt verwacht dat ik het kon en dat het geen wat ik schrijf interessant is om te lezen. Zoveel maak ik niet mee in mijn leven. Maar blijkbaar doe ik toch iets goed, gelukkig!
Ik vind het echt super tof dat jij mijn blog leest (hopelijk met veel plezier). Ik vond het tijd dat ik iets terug ga doen voor mijn volgers. Ik heb daarom dan ook een winactie opgesteld.
Nu ben je natuurlijk nieuwsgierig wat je kan winnen?! Dit is wat je kan winnen
De Catrice nagellak is een lak uit de Limited Edition Celtica. De nagellak is in de kleur C03 Love, Peach & Harmony. Het is een peachy kleur met een subtiele gouden finish. Perfect voor de zomer. Ik baal er stiekem van dat ik toen geen voor mezelf heb gekocht.
De Opia ring heb je al eerder kunnen zien in een Primark shoplog. Het is ondertussen één van mijn favoriete ringen geworden. De ring is herstelbare en in pastel roze met goud.
Het Dr. Van Der Hoog masker is een kant en klare Romantic Roses masker. Het helpt je ontspannen en het egaliseert je huid. Ideaal voor een ultiem verwenmoment.
Wat moet je doen?
Vul het onderstaande formulier in om kans te maken op de prijs. Niet alles is verplicht, maar dat wat tijdens het invullen van het formulier wel duidelijk.
De winnaar zal op 11 juni gekozen worden met behulp van PunchTab. Ik zal via de e-mail contact opnemen met de winnaar, vul dus een geldig e-mail adres in!
Hou mijn blog in de gaten, want ik komt er binnenkort nog een winactie aan. Daarnaast heb ik op Bloglovin bijna 100 volgers, als ik de 100 heb bereikt zal ik het vieren met nog een winactie. Ik ben al bezig met het regelen ervan en ik kan je zeggen dat het echt een leuke winactie is.
Dus stay tuned en veel plezier met deze winactie!
Over de uitslag word niet gecorrespondeerd, de winactie is alleen geldig in de Benelux
Lief setje!
Wat fijn dat je het leuk vind, leuk dat je ook mee doet 🙂
Oeh heel erg leuk, ik doe zeker mee! Gefeliciteerd trouwens <3
Dankjewel! Tof dat je mee doet met de actie!
I adore the colour of the nail polish. So pretty! Kisses, darling.
Leuke actie!
Leuk dat je mee doet Kim!
Ik doe mee ! Die nagellak ziet er zo mooi uit 🙂
In het echt is ie nog mooier, ik kreeg het niet perfect op de foto. Leuk dat je meedoet met de actie.
Ik doe graag mee! 🙂
Super leuk dat je mee doet!!
Ik doe graag mee! 😀 Leuke prijsjes!
Wauw, die ring! Doe graag mee!
Superleuk! Ik doe mee 🙂
Wauw! Superleuke winactie
I’m in !
xoxo Lynn