♥ Eén beeld zegt meer dan duizend woorden #18
Eindelijk beginnen de weken weer normaler te worden. Ik kom weer meer toe aan mijn dagelijkse activiteiten en ik voel me al een heel klein stukje beter. Ik heb tot ongeveer 13 uur een beetje energie in plaats van doodop wakker worden. Helaas is de stekende hoofdpijn nog wel de hele dag aanwezig. Het klinkt heel gek, maar aan pijn kan je wennen. Je vindt gewoon een weg door de pijn om nog dingen te kunnen doen. Wel op een andere manier, maar ik hoef nu in ieder geval niet meer in donkere en geluidloze, prikkelarme kamer te zijn. Daar ben ik super blij om!! Ik neem gewoon rustig mijn tijd. Het schiet ook niet op als ik ga forceren, dat heb ik heb ik inmiddels wel geleerd.
Maandag ben ik weer begonnen met het huis schoonmaken. Voorheen deed ik globaal mijn kamer nu heb ik er iets meer werk van gemaakt. Daarvoor heb ik heerlijk met mijn vriend samen ontbeten. Hij was die dag vrij na een nachtdienst.
’s Avonds aten we verse homemade aspergesoep met stokbrood, heerlijk!
Dinsdag ben ik verder gegaan met schoon maken. Ik had de taken weer verdeeld. Ik ben meer aan het plannen, had ik veel eerder moeten doen. Het levert meer rust door de structuur. Al maak ik de planningen nog niet uitgebreid genoeg. Kleine stapjes.
De lucht was ’s avonds echt prachtig!
Woensdag begon ik de dag met yoga, blogilates en het lezen van blogs. In de middag kwam Jill. We hebben ge-semi- bbqd, alles was er behalve de bbq. Vlees uit de pan smaakt ook prima 😉 .
Altijd leuk om pakketjes uit te pakken. Er zat onder andere het onderstaande in 😀 .
Jill en ik hadden om 16 uur al honger. We vonden paas M& M’s bij de Ah. Kijk hoe leuk de pastelkleurige M&M’s zijn, sommige hadden zelfs konijnen oren in plaats van het M teken.
We maakten er een feestje van! Iemand vroeg op Instagram of we in de Efteling waren, ik vond het zo leuk gevonden!
Donderdag heb ik weer eens een bezoek gebracht aan de sportschool (was ook nodig na het zondigen op woensdag). Heerlijk om daar weer te zijn. Ik voel me toch mee mezelf als ik kan sporten. Ik heb thuis wel wat oefeningen gedaan, maar ik vind buiten de deur sporten toch fijner. Een gevolg van het sporten is wel dat ik de rest van de dag niet heel erg productief meer ben. Maar dat maakt niet uit. Ik heb wel lekker gesport. Eind van de middag schreef ik mijn TBS shoplog van afgelopen vrijdag.
Na het sporten heb ik nog mijn challenges gedaan. Doe jij mee met de #feelgoodfitchallenge van onder andere Anne Solveig?
Ik at mijn lunch met rode vruchten uit de vriezer, superfood, havermout en een klein beetje yoghurt en water in de zon op.
En ineens sloeg het weer om. De zon scheen nog wel, maar het regende tegelijkertijd ook erg hard. Op de foto zie je de dikke druppels vallen. Alleen zag ik nergens een regenboog 🙁 .
Vrijdag heb ik wat kleding terug gebracht naar de winkels, waaronder de Primark. Vrijdagochtend is echt de beste tijd om naar de Primark te gaan. Ik had die dag gepland om aan mijn blog te werken, maar er is niet veel van gekomen. Ik was te moe. Dan maar genieten van de zon. Heel vervelend.
Ik heb de kanten crop top bij de Primark niet gekocht. Maar ik wilde graag zien hoe zo iets mij zou staan. Wat zeg jij, Yay of Nay? Ik vond het veel leuker staan dan gedacht. Ik dacht dat ik er mega brede heupen door zou krijgen, maar het heeft me verrast.
De stad maakt zich klaar voor Koningsnacht. Ik maakte een gevulde smoothie voor de lunch, die ik opdronk in de zon.
Het was zo warm dat ik mijn korte broek aantrok. Ik heb de broek vorig jaar afgeknipt, gebleekt en bestud. Was een leuke DIY.
Zaterdag was het Koningsdag. Ik kwam er precies één dag van te voren achter dat het zaterdag was. Haha. Samen met mijn vriend heb ik buiten de deur ontbeten, lekker in het zonnetje. Daarna hebben we wat boodschappen in Duitsland gehaald. De koffies is daar een stuk goedkoper dan hier in Nederland en hij tankt altijd in Duitsland. Scheelt 10 euro per tank beurt per week, dan heb je toch weer 520 euro uitgespaard op jaarbasis. Niet gek, toch? Dat is bijna een ticket naar Thailand 😉 . ’s Middags moest ik weer goed rusten van de ochtend, koken en ik ben na het eten weer verder gegaan met mijn Hart Of Dixie verslaving. Ik heb dus niks meegekregen van Koningsdag. Aan de ene kant jammer, maar aan de andere kant ook niet. Ik had er echt geen energie voor en ook niet voor over. Ik moet eerst weer een beetje normaal worden (voor zover dat kan, haha) en energie sparen voor Rome. Ik was trouwens alleen thuis, mijn vriend had weer nachtdiensten. ‘S Avonds heb ik verder gewerkt aan de Springtime Swap van Candidly Clyde. Hier zal ik nog een blog over schrijven.
Dit is precies de reden waarom ik me op het moment niet echt opmaak. Door de hooikoorts moet ik de hele tijd huilen. Aangezien ik dit toch wel erg kaal vind besloot ik een waterproof mascara te kopen.
We namen nog een taartje na, omdat het een feestdag was. Op de koning!
Tijd voor ijskoffie, altijd lekker met dit warme weer.
Zondag had ik een lekker ontbijtje klaargemaakt als verrassing. Na het ontbijt ging vriendlief naar bed en ben ik begonnen met het schrijven dan deze blog. Straks ga ik eerst rusten, eten klaarmaken en daarna lekker lang uit op de bank. Het is zONdag, dus dan is het geoorloofd. Vind ik!
Uitgebreid ontbijten vind ik heerlijk! Het hoort ook echt bij het weekend vind ik.
♥ Hoe heb jij Koningsdag gevierd?
Ziet eruit als een leuke week 🙂 En wat een mega-lekkere dingen heb je gegeten (die aspergesoep jammie!!) Je hebt al veel dingen op je lijstje staan voor Rome, leuk zeg!
De aspergesoep was erg goed gelukt, al zeg ik het zelf hihi. Jij kan het weten wat leuk is in Rome, je bent er inmiddels al zo vaak geweest :D.
Wat ik erg leuk vond in Rome (om te eten) was Gusto Caffé, beetje industriële look met heerlijke pizza’s en risotto 🙂
Goede tip, ik ga het gelijk opschrijven! Dankjewel!
Wat een heerlijk foto overzicht. Krijg vooral honger van al je lekkere food pics. Wat vervelend van je hoofdpijn 🙁 Beterschap meid <3 Oh en de crop top staat je echt fantastisch. Ik zag hem ook hangen in de Primark in Londen en heb nu spijt dat ik hem niet ook heb meegenomen haha.
Dankjewel, lief van je <3! Ik begrijp heel goed dat je spijt hebt, het is echt een leuke crop top. Misschien hebben ze het bij jou in de buurt???
Ziet er uit als een goeie week! Je korte broek en ombre top zijn super leuk, net als die kanten crop top. O ja, ik heb nog een 100% Rome boekje geloof ik. Als je ‘m wil lenen, geef maar een gil.
Dank! De ombre top heb ik vorig jaar bij de C&A gekocht.O ja graag. 100% boeken zijn fijn!! Ik heb je 100% Berlijn boek ook nog. Leg het op tafel misschien vergeet ik het dan niet mee te nemen.
Al dat lekker eten 🙂 Het zag er een toffe week uit 🙂
Zag eruit als een leuke week en mooie outfits ook!
Was ook weer een fijne week en dankje 😀
Die crop top staat je echt leuk!
Dankje Ines!
Leuk overzicht, fijne foto’s! Zo’n gezonde shake is echt heerlijk, ik hou d’r van! Je spijkerbroekje is erg leuk!
Ik vind de shake ook echt heerlijk, vooral als ze lekker koud zijn.
Leuke foto’s! ♥
xx
diysforyouandme.weebly.com
Ziet er uit als een goede week, zie weer een hoop lekkere dingetjes voorbij komen!
Deze artikels vind ik altijd het leukste om te lezen! Wat balen van je hoofdpijn mop. Woensdag was super gezellig! En wat ziet dat laatste ontbijtje er lekker uit, als ik dat zie baal ik dat ik niet meer samen met je woon haha!
Yum, all the food looks so scrumptious and I adore your ombre top, so sassy. Kisses, darling.
Wat leuk om je week zo te ‘lezen’ en te zien. Het lijkt me vervelend om zoveel pijn te hebben, ook al begin je er aan te ‘wennen’. Pakketjes zijn altijd leuk om te krijgen 🙂 Vooral als het een verrassing is vind je niet?! Volgens mij ben je echt een goede kok 🙂
Ja dan zijn pakketjes nog veel leuker! Helaas weet ik bijna altijd wat er in zit. Ik ben half indo, dus koken zit in ons bloed hihi. Maar ik vind mezelf een gewone ‘kok’.